تور : یونان


نوع : تور خارجی
توضیحات یونان

یونان مقصد ایده‌آلی برای یک سفر به‌ یادماندنی است؛ نه تنها به خاطر سواحل زیبا و نفس‌گیر، معماری منحصر به‌ فرد و غذاهای لذیذ محلی بلکه به این دلیل که هزینه‌ها در یونان نسبت به سایر کشورهای اروپایی پایین‌تر است و سفر به این کشور زیبا، بسیار مقرون به صرفه خواهد بود. 

یونان یکی از مقاصد گردشگری محبوب در فصل تابستان است. گردشگران از سراسر دنیا برای لذت بردن از سواحل آفتابی و سفری به گذشته در شهرهای قدیمی، به یونان سفر می‌کنند؛ کشوری زیبا، با محیطی گرم و مردمی میهمان‌نواز.

جزایر یونان از کرت و سانتورینی (Santorini) گرفته تا کورفو (Corfu) از بهترین و زیباترین جزایر دنیا هستند. در این جزایر می‌توانید از آفتاب، تماشای بام آبی خانه‌ها و شن‌های سفید ساحل لذت ببرید. این جزیره یکی از مقاصد گردشگری محبوب برای گذراندن ماه‌عسل است.

سانتورینی، میلوس، رودس، میکونوس و کرت همگی جزایری هستند که در آن‌ها شما این احساس را خواهید داشت که خارج از این جهان هستید و مناظری را می‌بینید که تنها با سفر به یونان آن‌ها را می‌یابید. 

گرچه یونان جزایر متعددی دارد اما اکثرا معتقد هستند که سانتورینی از همه زیباتر و دیدنی‌تر است. در کنار مناظر شگفت‌انگیز ساحلی در این جزیره می‌توانید از کمپ‌های ساحلی و غواصی اسکوبا نیز لذت ببرید.


برنامه سفر هتل هر نفر در اتاق دوتخته
5 ستاره
2390 یورو + پرواز
4 ستاره
1690 یورو + پرواز